O Flowerce

Často jsem slýchala, že nejkrásnější dárek je tvořen od srdce a naplňuje mě, když můžu druhým vytvořit úsměv na tváři.

Jako malá holka, bydlící na dědině - v okolí domu les a louky plné květin a motýlů, jsem neustále nosila mojí mamince kvítí různých druhů a barev. Dodnes vzpomíná na kytičku fialek, jaterníků, petrklíčů nebo když jí můj táta nosil z lesa konvalinky.

Miluju květiny, jejich tvary, jejich barevnost a vůni, jejich krásu. Jsem ale lajdák v péči o ně. Proto jsem ráda, že dnes existují tak krásné umělé květiny. Už to nejsou ty šílené plastové pugétky, nebo převislé cosi, co zdobilo mnoho domovů za dob socialismu.

Ty dnešní, díky použitým materiálům a barvám, způsobují "wow efekt" a jsou k nerozeznání od živých. Mají spoustu výhod, třeba absenci pylových alergenů. Ocení je i rodiny s dětmi nebo zvířaty.

Dnešním trendem jsou svatební kytice z umělých květin. Možná se ušklíbnete, ale proč by ne? Kytice, nebo dokonce celá svatební výzdoba, může být dopředu nachystaná a nemusíte se stresovat v den D, kdy máte plno jiných starostí. Kytice se sladí s barvami i stylem svatby.

Často vídám čerstvě vdané paní, které výzdobu i s kyticí prodávají budoucím nevěstám, a tak se jim vynaložené finance vrátí zpět. Nebo si kytici nechávají na památku.

I přesto, že je nákup umělých rostlin dražší než nákup těch živých, s ohledem na to, jak dlouho budou dělat parádu, je investice mnohem výhodnější. A pokud vás omrzí, můžete je schovat - květiny se o své slovo přihlásí později.

Připravuji květinovou kompozici, kterou si sestavíte podle Vašich představ! Můžete obdarovat Vaše blízké, nebo sami sebe - jen tak, pro radost :)

Kamila
local_shipping
Nakupte ještě za 2.500,00 Kč 
a máte dopravu ZDARMA!
Máte dopravu ZDARMA!
check_circle
Cena za zboží: 0,00